top of page

O NÁS

„Našim hlavným cieľom je nielen praktickosť a dlhá životnosť nábytku a bytových doplnkov, ale najmä to, aby spolu vytvorili charakter domova“... 

Naša firma sa teší obľube zákazníkov už od roku 2011, kedy sme sa predstavili na prvých výstavách s luxusnými bytovými doplnkami.

 

Naša ponuka sa postupne rozrastala a  v roku 2014 sme prijali novú výzvu – začať s návrhmi a výrobou nábytku. Tak ako aj naše ostatné produkty, nábytok je tiež vyrábaný v Indii, tradične,  z masívu drevín ako palisander, americký dub či teak. Nie je to ľahká úloha, nakoľko konkurencia na slovenskom trhu a v okolitých krajinách je veľká a keďže chceme vyniknúť, musíme dizajn neustále inovovať. Dvakrát ročne predstavujeme novú kolekciu nábytku a máme v ponuke aj možnosť výroby nábytku na mieru podľa želania a potrieb zákazníka. Nesnažíme sa len o to, aby bol praktický a štýlový, ale najmä aby vytváral charakter domova a definoval osobnosť majiteľa. Najdôležitejšia je však dlhá životnosť a nadčasovosť.

 

Nábytok aj väčšina bytových doplnkov je vyrábaná ručne, v limitovanom množstve a jednotlivé kolekcie sa nikdy neopakujú. Preto si môžete byť istí, že váš interiér bude jedinečný a originálny. Stačí len popustiť uzdu vašej fantázii a vybrať si zo širokej ponuky.

KTO SME A ČO ROBÍME

01

ZNAČKA

05

ODDELENÍ

10+

MATERIÁLOV

DIZAJNOV

ZOZNÁMTE SA S NAMI

Welcome to

THE NEXT BIG THING

THE STONE THAT

S

D

N

E

B

ULTRA TENKÁ BRIDLICA

Experience

 

 

HANDMADE - PURE - NATURAL

bottom of page