top of page

HOME DEKOR

116_798.jpg

"GOLD fish X Clock"

Naše dizajnové hodiny disponujú jedinečnými a pútavými dizajnmi od znamých dizajnérov z celého sveta. Od odvážnych moderných štýlov po klasické, nadčasové dizajny, naša ponuka dizajnových hodín ponúka ideálnu ozdobu pre akúkoľvek miestnosť. Vyrobené z prvotriednych materiálov a s detailnými výrezmi, tieto dizajnové hodiny dodajú vášmu domovu elegancie a sofistikovanosti. S toľkými možnosťami na výber si môžete nájsť dokonalé dizajnové hodiny pre váš domov.

GM-SELF-01-1-large.jpg

"Selfie Mirror"

Toto ohromujúce Selfie zrkadlo bude dokonalým doplnkom vášho interiéru. Ručne vyrobené s krásnymi mosadznými ručičkami, toto zrkadlo  ideálnym spôsobom ozvláštni akúkoľvek miestnosť. Fotografovanie selfie nebolo nikdy jednoduchšie a štýlovejšie. S jeho jednoduchým ovládaním a nastaviteľnými uhlami budete schopní zachytiť dokonalé selfie vždy. Jeho jedinečné mosadzné ručičky z neho robia nadčasový kúsok, ktorý určite vydrží mnoho rokov. Pripravte sa na zachytenie vašich najlepších selfie s týmto jedinečným Selfie zrkadlom!

01009585a.webp

"Reflections of Nature"

Sošky a dekorácie z našej ponuky sú dokonalým doplnkom každého priestoru. Odborne vyrobená z vysokokvalitných materiálov. S ich jedinečným dizajnom sa stanú stredobodom záujmu v akomkoľvek priestore. Detaily a jemné remeselné spracovanie dodajú priestoru úchvatný nádych elegancie. Tieto sochy budú dokonalým doplnkom vášho domáceho dekoru, pridávajúc mu štipku nadčasovej krásy.

Amiramour_Uyuni_LED_Candles_White_9dd3ade4-99af-482a-9569-7a1849cedd9f_800x.webp

Ručne vyrobené so skutočným voskovým povrchom Vám sviečky Uyuni ponúkajú upokojujúci účinok tradičných sviečok, pokým jedinečný 3D plameň vytvára jemne blikajúce svetlo a dodáva teplú žiaru, ktorá je bezpečná, čistá, bez dymu a toxínov.

ULTANW02325_Amiramour_Uyuni_Led_Taper_Candles_White_3_800x.webp

cela kolekcia

original_london-skyline-architectural-chess-set.jpg

15% Off All Items

928590_2_x.webp

cela kolekcia

cover_affreschi.jpg

TAPETY

Ručne vyrobená tapeta je ideálnym riešením, ako pridať luxusný nádych do vášho domova. Vyrobená z Carrarského mramoru a travertínu, táto tapeta prinesie do každého priestoru atmosféru sofistikovanosti. Jej decentný vzor a tlmené odtiene vytvoria nadčasový a elegantný vzhľad, ktorý vydrží mnoho rokov.

WET SYSTEM

Predstavujeme revolučnú vodotesnú tapetu, prvú svojho druhu na svete! Tento inovatívny produkt je ideálny pre vlhké miesta vo vašom dome, pretože je vysoko odolný voči vlhkosti a vode. "Wet system" tapety sú ľahko aplikovateľné a udržiavateľné, poskytujúci štýlový a moderný vzhľad pre akýkoľvek domáci dekor. S jeho jedinečnou vodotesnou technológiou si môžete byť istí, že vaše steny zostanú suché a budú bez škvŕn po mnoho rokov.

http___wadm_catalog_familygallerymediaitem_file_inner-forest.jpg
bottom of page