Náš príbeh

U NÁS SA FANTÁZII MEDZE NEKLADÚ

 

Sme dizajnérska firma zaoberajúca sa výrobou a predajom originálnych kusov nábytku a bytových doplnkov. Spolupracujeme s dizajnérmi a tradičnými remeselníkmi po celom svete a spolu tvoríme jedinečné kúsky aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2011 a získali sme si priazeň mnohých zákazníkov, pretože u nás si každý príde na svoje. 95 % produktov z našej ponuky je vyrábaných ručne, tradičnými technikami za pomoci klasických nástrojov a využitím rôznych umeleckých techník ako napríklad inkrustácia, tepanie či gravírovanie. Keďže využívame najmä zdroje z prírody a vyhýbame sa umelým materiálom, v našej ponuke nájdete bytové a módne doplnky z dreva, kameňa, kovov, hodvábu, bavlny, vlny a kože. Obľúbeným artiklom sú najmä hodvábne šály a šatky nielen pre dámy ale aj pre pánov. Mnohí naši zákazníci nás spoznali vďaka prírodnej kozmetike ASHARIA, ktorú ponúka viac než 50 obchodníkov po celom Slovensku.

 

Teší nás, že to kde sme, sme dosiahli najmä vďaka Vám, našim verným zákazníkom.

Ďakujeme :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMÁCIE O E-SHOPE

ASHARIA, LIGHTPARK

Račianska 90 
Bratislava 831 02, SR

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Zaregistrujte sa teraz na našom e-shope, staňte sa členom klubu ASHARIA, vyplňte registračný formulár aj pre odber noviniek .

* Zľavu nie je možné si uplatniť na už zľavnené produkty.

© 2020 by ASHARIA