Ultratenká bridlica je vyrobená zo skutočného kameňa a môže byť aplikovaná na rôzne povrchy pre atraktívny a prirodzený vzhľad. Pláty sú vyrobené z laminovaného kameňa v 12 farbách.

 

Nakoľko tieto dýhy sú vyrobené zo skutočného kameňa, farba a textúry jednotlivých dielov sa musia jemne odlišovať, ale jedinečné variácie ktoré vytvárajú jednolivé vrstvy len vyzdvihujú ich prirodzenú krásu. Vzhľadom k svojej trvanlivosti a odolnosti proti poveternostným vplyvom je možné tento produkt použiť v interiéri aj v exteriéri.

 

Základ tvorí podložka zo sklených vlákien, ktorá je prirodzene pružná a na ňu sú v tenkých vrstvách nanášané dýhy z bridlice. Vďaka tomu majú jednolivé panely veľmi nízku váhu, preto je možné ich použiť aj na miesta kam sa nemôže pripevniť klasický kamenný obklad. Ultra-tenká bridlica sa môže použiť nielen na obklad stien, ale aj na nábytok, svetlá a mnoho iného.

 

Tento produkt dokáže nahradiť tapety, keramický, kamenný či drevený obklad, pretože je ľahký, upevníte ho na akýkoľvek povrch a vďaka ohybnosti sa prispôsobí aj oblému podkladu.

 

Ďalšou výhodou je cena, ktorá je oproti spomínaným materiálom oveľa prijatelnejšia. Tento produkt môže využiť naozaj každý, či už v rodinnom dome, chalupe alebo v panelákovom byte. Jednoducho s ním vykúzlite pocit luxusu v každom interiéri. Už jeden plát stačí na to aby zmenil obyčajnú stenu na kreatívny zázrak. Keďže sa jednoducho reže a ohýba, nemusíte si na inštaláciu najímať odborníka. Ultratenká bridlica je ohňuvzdorná, takže poslúži aj na obloženie krbu. Je to naozaj perfektné riešenie pre každého kreatívneho človeka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Približná veľkosť:

1220 x 610 mm

Približná hrúbka:

1 - 3 mm (0,039 až 0,118 in) (3/64 "- 7/64")

Cena od 31,58 €/m2

 

Ak máte záujem o cenník prípadne viac informácií, kontaktujte nás :

 

 

 

 

 

DRUHY

Deoli Green
Terra Red
Silvershine
Ocean Black
Copper
Silver Galaxy
Milky White
Indian Autumn
Silver Shine
Sanjayani White
Forest Fire
Deoli Red
Show More

REALIZÁCIA

Spalňa
Jedáleň
Krb
Kúpelňa
Kúpelňa
Piliér
Jedáleň
Kuchyňa
Exteriér
Jedáleň
Obývačka
Exteriér
Show More

INFORMÁCIE O E-SHOPE

ASHARIA, LIGHTPARK

Račianska 90 
Bratislava 831 02, SR

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Zaregistrujte sa teraz na našom e-shope, staňte sa členom klubu ASHARIA, vyplňte registračný formulár aj pre odber noviniek .

* Zľavu nie je možné si uplatniť na už zľavnené produkty.

© 2020 by ASHARIA