top of page

 

Ultratenká bridlica je vyrobená zo skutočného kameňa a môže byť aplikovaná na rôzne povrchy pre atraktívny a prirodzený vzhľad. Pláty sú vyrobené z laminovaného kameňa v 12 farbách.

 

Nakoľko tieto dýhy sú vyrobené zo skutočného kameňa, farba a textúry jednotlivých dielov sa musia jemne odlišovať, ale jedinečné variácie ktoré vytvárajú jednolivé vrstvy len vyzdvihujú ich prirodzenú krásu. Vzhľadom k svojej trvanlivosti a odolnosti proti poveternostným vplyvom je možné tento produkt použiť v interiéri aj v exteriéri.

 

Základ tvorí podložka zo sklených vlákien, ktorá je prirodzene pružná a na ňu sú v tenkých vrstvách nanášané dýhy z bridlice. Vďaka tomu majú jednolivé panely veľmi nízku váhu, preto je možné ich použiť aj na miesta kam sa nemôže pripevniť klasický kamenný obklad. Ultra-tenká bridlica sa môže použiť nielen na obklad stien, ale aj na nábytok, svetlá a mnoho iného.

 

Tento produkt dokáže nahradiť tapety, keramický, kamenný či drevený obklad, pretože je ľahký, upevníte ho na akýkoľvek povrch a vďaka ohybnosti sa prispôsobí aj oblému podkladu.

 

Ďalšou výhodou je cena, ktorá je oproti spomínaným materiálom oveľa prijatelnejšia. Tento produkt môže využiť naozaj každý, či už v rodinnom dome, chalupe alebo v panelákovom byte. Jednoducho s ním vykúzlite pocit luxusu v každom interiéri. Už jeden plát stačí na to aby zmenil obyčajnú stenu na kreatívny zázrak. Keďže sa jednoducho reže a ohýba, nemusíte si na inštaláciu najímať odborníka. Ultratenká bridlica je ohňuvzdorná, takže poslúži aj na obloženie krbu. Je to naozaj perfektné riešenie pre každého kreatívneho človeka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Približná veľkosť:

1220 x 610 mm

Približná hrúbka:

1 - 3 mm (0,039 až 0,118 in) (3/64 "- 7/64")

Cena od 31,58 €/m2

 

Ak máte záujem o cenník prípadne viac informácií, kontaktujte nás :

 

 

 

 

 

DRUHY

REALIZÁCIA

bottom of page